همهی تلاش ما در جِت کتاب این است که کالای خریداری شده در شرایط طلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر، در مدت 7 روز بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام کنید.

مشتریان گرامی لطفا به موارد ذیل توجه فرمائید:

 • خواهشمند است قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر را اعم از قیمت، مشخصات، ویژگی و … به دقت مطالعه فرمایید.
 • هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را با محتویات بسته کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد.در صورت وجود مغایرت پس از دریافت سفارش (کالایی ارسال نشده باشد یا اضافی ارسال شده باشد) با واحد پشتیبانی به شماره 66497602 – 021 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.
 • از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان (انعام،پول برگشتی و…) به رساننده مرسوله خودداری فرمایید.

شرایط بازگشت محصول:

 • اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش به شماره 66497602 – 021 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.درصورتی که بعد از بازه زمانی 24ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه جِت کتاب از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.
 • در صورتی که مشتری به هردلیلی قصد عودت کالا را دارد خواهشمنداست ظرف مدت 7 روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس با واحد خدمات پس از فروش جِت کتاب به شماره 66497602 – 021 اطلاع دهد. درصورتی که مشتری بعد از بازه زمانی 7 روز پس از سفارش تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه جِت کتاب از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.
 • با توجه به پلمپ بودن کلیه محصولات جِت کتاب با سلفن شیشه‌ای،خواهشمنداست به همان صورت کالا عودت داده شود.
 • لوح‌های فشرده آموزشی،صوتی و نرم‌افزارهای رایانه‌ای جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.
 • پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی،در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.
 • هنگام برگشت محصول خواهشمنداست به همراه کالای برگشتی،فاکتور خرید نیز ارسال گردد و از نوشتن هرگونه توضیحات اجتناب شود.
 • هزینه برگشت کالا جهت ارسال به انبار جِت کتاب به عهده مشتری می‌باشد.
 • در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال برعهده جِت کتاب می‌باشد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

اگر ساکن تهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و یا بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران – شهر تهران – میدان انقلاب اسلامی، ضلع جنوب شرقی، پلاک17، طبقه سوم

کد پستی : 1314653353

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز اقدام کنید , تصویر رسید پستی را برای ما به آدرس [email protected] ارسال کنید.