درباره ما

آرزوی ما لبخند رضایت شما عزیزان از تجربه خوشایند خرید، مشاوره تخصصی و سرعت در ارسال از مجموعه جِت کتاب می باشد. ما اینجاییم تا با توسعه محصولات متنوع و افزودن سرویس های مختلف در جِت کتاب با محوریت مبتنی بر تجارت الکترونیک، لبخند رضایت را برای مخاطبان خود فراهم نمائیم.

تاریخچه

از سال 1396 با دریافت مجوز نشر شروع به کار کردیم و اقدام به چاپ و نشر کتاب های مختلف پرداختیم اما بعد از گذشت 2 سال به مرحله‌ای جدید، عجیب و البته پر از یادگیری و مسئولیت وارد شدیم. آنچه که حالا به عنوان جِت کتاب شناخته می‌شود زنجیره گسترده‌ای از خرید و فروش آنلاین تمامی کتاب های تخصصی با تنوع بسیار بالاست و نیز در برگیرنده پلتفرم‌ها و سرویس‌های مختلف است که هر کدام در مسیر خلق ارزش در اقتصاد دیجیتال ایران گام بر‌می‌دارند.

ماموریت ما

با بهره گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید ایجاد می‌کنیم. می‌خواهیم به ناشران ایرانی کمک کنیم تا با قدرت تکنولوژی کالاهای خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانند. کمک به گذار از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال، همسو با روندهای جهانی، مأموریت ما برای گسترش بازاری به وسعت ایران برای همه فروشندگان است. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی های حرفه‌ای همکاران جِت کتاب امکان پذیر است

چشم انداز

تبدیل شدن به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در حوزه کتاب در ایران، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید و فروش آنلاین است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

هویت ما

هویتمان را با سرعت در ارسال تعریف کرده‌ایم. تمامی پیام‌های جِت کتاب را همراه با طرح جِت به نشانه تلاش برای سرعت در تهیه و ارسال طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم. هویت بصری جدید ما را در رنگ‌ها، لوگوها، تایپوگرافی‌ها و الگوها دنبال کنید.